Vodafone Pass Nedir, Nasıl Kullanılır, Nasıl Abone Olunur?

Vodafone Pass Nedir?

Vodafone Pass kampanyası 4 farklı yapıda tercih edilebikmektedir. Bunlar Vodafone Pass Sosyal, Vodafone Pass Müzik, Vodafone Pass Video ve Vodafone Pass İletişim olarak belirlenmiştir ve Vodafone Faturalı Hat kullanıcıları dilerse tarifesine ek olarak satın alıp kullanmaya başlayabilir.

Vodafone Pass Paketleri

 

Vodafone Pass Sosyal Paketi Nedir, Ne İşe Yarar?

Vodafone Pass Sosyal Paketi ile beraber 3 popüler sosyal medya sitesi olan Facebook, Twitter ve Instagram sitelerinde dolaşmanız sınırsız hale gelecektir. Bu sitelerde gece gündüz dolaşmanız sonucu mevcut olan internet paketinizden düşmeyecektir ve sürekli dolaşabileceksiniz.

 

Vodafone Pass Sosyal Paketinde Dikkat Edilmesi Gerekenler
Reklam Gösterimleri: Reklam sağlayıcılar tarafından yapıldığı için reklamlar sırasında kullanılan internet tarifenizin her yöne internetinden ücretlendirilir.
Video İzleme: Facebook, Twitter ve Instagram’da izleyeceğiniz videolar internetinizden yemez. Eğer izlediğiniz videolar sizi başka bir uygulamaya/web sitesine yönlendiriyorsa buradaki kullanımlarınız tarifenizin her yöne internetinden ücretlendirilirsiniz.

 

Vodafone Pass Video Paketi Nedir, Ne İşe Yarar?

Vodafone Pass Video Paketi ile beraber Youtube ve İzlesene üzerinde sınırsız video izleyebilirsiniz.

 

Vodafone Pass Video Paketinde Dikkat Edilmesi Gerekenler
1-) Vodafone Pass Video paketi tarifenize otomatik tanımlanmaz, deneme süresi siz başlatınca başlar. Deneme süresi bittikten sonra tarifenize ek ayda 12 TL’den ücretlendirilirsiniz.
2-) Reklam sağlayıcılar tarafından yapıldığı için reklamlar sırasında kullanılan internet tarifenizin her yöne internetinden ücretlendirilir.

 

Vodafone Pass İletişim Paketi Nedir, Ne İşe Yarar?

Vodafone Pass İletişim Paketi ile beraber WhatsApp, Vodafone Call+ ve Messenger Uygulamalarını sınırsız bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Vodafone Pass İletişim Paketinde Dikkat Edilmesi Gerekenler
1-) WhatsApp Mesajlaşmalarınız ve dosya, konum, fotoğraf, video gibi paylaşımlarınız Pass İletişim dahilindedir. Sesli Arama ve Görüntülü Arama hizmetleri için tarifenizin her yöne internetinden ücretlendirilirsiniz.
2-) Vodafone Call+ Uygulama üzerinden yapacağınız HD görüntülü konuşma, arama ve mesajlaşma esnasındaki dosya, konum, fotoğraf, video paylaşımlarınız, Beni Takip Et ve Görüntülü Grup Sohbeti özellikleri, Vodafone Pass İletişim Paketi’yle tarifenizin her yöne internetinden yemez.
3-) Facebook Messenger Mesajlaşmalarınız ve dosya, konum, fotoğraf, video gibi paylaşımlarınız Pass İletişim dahilindedir. Sesli Arama ve Görüntülü Arama hizmetleri için tarifenizin her yöne internetinden ücretlendirilirsiniz.

İnternetinizden yemeyen paketler; uygulamalar ve uygulamaların web sitelerinde geçerlidir.

 

Vodafone Pass Müzik Paketi Nedir, Ne İşe Yarar?

Vodafone Pass Müzik Paketi ile beraber Spotify, Karnaval, Power App ve Radyo Fenomen Uygulamalarını ücretsiz olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Vodafone Pass Müzik Paketinde Dikkat Edilmesi Gerekenler
1-) PowerApp TV Kanalları: Pass Müzik radyo yayınları için geçerli olup mobil uygulama ve internet sitelerinde sunulan televizyon kanalları (örneğin Power TV, Power Türk TV) tarifenizin her yöne internetinden ücretlendirilirsiniz.
2-) Spotify Üyeliği: Üyelik ücretleri kullanıcıya aittir. İnternet bağlantıları Vodafone Pass Müzik tarafından karşılanmaktadır.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2022 © Güncel Kampanya Haberleri