Vodafone Pass İletişim Nedir, Nasıl Yapılır, Fiyatları

  • 24 Eylül 2017
  • 20.299 kez görüntülendi.

Vodafone Pass İletişim Paketi Nedir, Ne İşe Yarar?

Vodafone Pass İletişim Paketi ile beraber WhatsAppVodafone Call+ ve Messenger Uygulamalarınısınırsız bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Vodafone Pass İletişim Paketinde Dikkat Edilmesi Gerekenler
1-) WhatsApp Mesajlaşmalarınız ve dosya, konum, fotoğraf, video gibi paylaşımlarınız Pass İletişim dahilindedir. Sesli Arama ve Görüntülü Arama hizmetleri için tarifenizin her yöne internetinden ücretlendirilirsiniz.
2-) Vodafone Call+ Uygulama üzerinden yapacağınız HD görüntülü konuşma, arama ve mesajlaşma esnasındaki dosya, konum, fotoğraf, video paylaşımlarınız, Beni Takip Et ve Görüntülü Grup Sohbeti özellikleri, Vodafone Pass İletişim Paketi’yle tarifenizin her yöne internetinden yemez.
3-) Facebook Messenger Mesajlaşmalarınız ve dosya, konum, fotoğraf, video gibi paylaşımlarınız Pass İletişim dahilindedir. Sesli Arama ve Görüntülü Arama hizmetleri için tarifenizin her yöne internetinden ücretlendirilirsiniz.

İnternetinizden yemeyen paketler; uygulamalar ve uygulamaların web sitelerinde geçerlidir.

Vodafone Pass Müzik Paketi

Vodafone Pass İletişim Paketi Hangi Uygulamalarda Geçerli?

Vodafone Pass İletişim Paketi ile beraber WhatsAppVodafone Call+ ve Messenger Uygulamalarını üzerinde sınırsız video izleyebilirsiniz.

 

Vodafone Pass İletişim Paketi Fiyatları

Red 10, Red 15 ve Red 20 tarifeleri için Vodafone Pass İletişim Paketi ücretsizdir, pakete tanımlı haldedir.

 

Diğer Vodafone Red Tarifeleri: Tarifelerine ek ayda sadece 6 TL ödeyerek satın alabilirsiniz.

Diğer Vodafone Faturalı Tarifeler: Eğer Vodafone Red’li değilseniz tarifenize ek ayda sadece 9 TL ödeyerek satın alabilirsiniz.

 

Vodafone Pass İletişim Paketi Nasıl Yapılır?

 

Vodafone Red Tarifeleri ILETISIMPASS yazıp 3636‘ya SMS ileterek Vodafone Pass İletişim Paketinden yararlanmaya başlayabilir.

Vodafone Faturalı Tarifeler IPASS yazıp 3636‘ya SMS ileterek Vodafone Pass İletişim Paketinden yararlanmaya başlayabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ