Vakıfbank Worldcard’dan Alışverişlerinize 50 TL Worldpuan!

Vakıfbank Worldcard’dan Alışverişlerinize 50 TL Worldpuan!

World kredi kartları, alışveriş yaptıkça kazandırmaya devam ediyor. Şimdi World kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında yatığınız alışverişlerden 50 TL Worldpuan kazanabilirsiniz. Bu sayede alışveriş yaptıkça kazanmaya da devam edebilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kredi kartı kampanyası ile kampanya tarihleri arasında World kredi kartınızı kullanarak belirli sektörlerde yapacağınız ilk 100 TL ve üzeri alışverişten sonra yapacağınız her 100 TL ve üzeri alışverişten 10 TL Worldpuan kazanabilirsiniz. Bu kampanyadan toplamda 50 TL’ye kadar Worldpuan kazanma şansınız olur.Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya tüm Yapı Kredi bireysel kredi kartlarında ve bireysel TLcard’larda geçerli olacaktır. Ayrıca Vakıfbank ve Albaraka World kredi kartları da bu kampanyadan yararlanabilir. Fakat Anadolubank ve TEB kredi kartları bu kampanyadan yararlanamaz. Puan kullanımı ile yapılan alışverişler de bu kampanya kapsamının dışındadır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan faydalanabilmek için alışveriş yapmadan önce kampanyaya kayıt olmanız gerekir. Kayıt olduktan sonra belirlenen sektörlerde World kredi kartınız ile yapacağınız ilk 100 TL ve üzeri alışverişten sonra ki her 100 TL ve üzeri alışverişten 10 TL Worldpuan kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyaya kayıt olmak için Yapı Kredi Cüzdan uygulamasını kullanabilirsiniz. Bu uygulama ile katıldığınızda kampanyadan 75 TL’ye kadar Worldpuan kazanabilirsiniz. Ya da banka sistemine kayıtlı cep telefonundan kısa mesaj atarak da kampanyaya katılabilirsiniz. Telefonunuzun mesaj bölümüne KAZAN yazıp, bir boşluk bırakıp, müşteri numarasını da ekleyip 4454’e göndermeniz gerekir.

Kampanya Ne Kadar Sürecek?

1 Şubat tarihinde başlayan bu kampanya 29 Şubat 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olmalı, daha sonra da alışverişler yapılmalıdır.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2021 © Güncel Kampanya Haberleri