Turkcell Online Mağaza Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell Bireysel ön ödemeli ve faturalı ses hattına sahip müşterilerimiz, BiP uygulaması üzerinden Turkcell Online Mağaza Kampanya kanalını takip ederek kampanyadan faydalanabilirler.

  • Turkcell Bireysel ön ödemeli ve faturalı ses hattına sahip müşterilerimiz kampanyadan 31 Mayıs – 30 Haziran 2019 tarihleri arasında yararlanabilirler. Kampanyaya katılmak için BiP uygulaması üzerinden “Turkcell Online Mağaza” kanalına üye olunmalıdır.
  • Kampanyaya katılım sağlayan ön ödemeli ve faturalı müşterilere kampanyaya katılım sağladıkları günden itibaren 1 gün süreyle geçerli olacak şekilde 1GB internet paketi hediye edilecektir.
  • Bir müşteri bu kampanyadan sadece bir kez yararlanabilir.
  • Halihazırda 4.5G aboneliği bulunmayan müşteriler Turkcell Online Mağaza Hediye İnternet Kampanyası’na katıldıklarında 4.5G aboneliğine onay vermiş sayılır. Müşterinin tüm kriterleri karşılaması durumunda kampanya 48 saat içerisinde otomatik tanımlanacak ve bilgilendirme SMS’i gönderilecektir. Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Müşterinin üzerinde herhangi bir internet paketi kotası bulunmuyorsa, paket bitim tarihine kadar kendi aşım tarifesinden ücretlendirilir. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Paket kullanım hakkı bir sonraki döneme devretmez. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Paket sadece internet erişim noktası ve Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. Ücretsiz verilen paketler, kullanım hakkı günlük, saatlik, haftalık periyodlarla belirtilmiş veya; Turkcell TV, Dergilik, BiP, Lifebox yönleri/URL’leri/uygulamaları hariç belirli bir URL/web sitesi/uygulama yönüne özel paketler kampanyadan yararlanamayacaktır.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2021 © Güncel Kampanya Haberleri