Türk Telekom Selfy Nedir? Avantajları Neler?

  • 28 Ekim 2016
  • 3.269 kez görüntülendi.

Türk Telekom ile Avea birleşmesi sonrasında Selfy isimli yeni bir marka duyurusu yapıldı. Türk Telekom Selfy markası ile beraber 25 yaş ve altı gençler “Kuralları Sen Koy” sloganı altında iletişim, eğlence dünyasına adım atabiliyor!

Türk Telekom Selfy abonesi olan kişiler telefonda operatör alanında bulunan Türk Telekom yazısı yerine 15 karaktere kadar dilediği kelimeyi yazabilecek ve cihazlarında oluşturduğu yazı görülecek. Selfy aboneleri kolay bir şekilde bu işlemi yapabilir.

 

Operatör İsmi Alanına Nasıl Yazı Yazabilirim?

Operatör bölümündeki Türk Telekom yazısını değiştirmek istiyorsanız DEĞİŞTİR yazıp boşluk bırakarak 15 karaktere kadar görülmesini istediğiniz yazıyı yazın ve 4545‘e kısa mesaj gönderin. Daha sonrasında ise Selfy’den tarafınıza amil gelecek ve mesaja onay vermeniz sonucu telefonu kapatıp açtığınızda belirlediğiniz yazıyı görüyor olacaksınız! Bir numaradan en fazla 30 kez değiştirme işlemi yapabilirsiniz.

Türk Telekom Selfy
Bunların dışında ise Selfy abonelerine üç ay boyunca ücretsiz kullanacağı Tivibu Go Sinema ve Türk Telekom Müzik Premium aboneliği de hediye edilecektir! Çeşitli markalarla yapılan işbirliğiyle farklı fırsatlardan da yararlanabileceksiniz.

 

Türk Telekom Selfy Abonesi Nasıl Olunur?

25 yaş ve altındaki Türk Telekom bireysel faturalı veya faturasız hat kullanan tüm gençler, mobil hatlarından SELFY yazıp 4545’e kısa mesaj göndererek, Selfy dünyasına ücretsiz üye olabilecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ