Teknosa’da Bonus’lulara 100 TL Bonus!

17-31 Aralık 2016 tarihleri arasında Teknosa’da yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerinize 100 TL Bonus kazanma fırsatını kaçırmayın!

 

Kampanya Detayı:

  • Kampanya 17-31 Aralık 2016 tarihleri arasında Teknosa mağazaları ve teknosa.com üzerinden yapılacak 1000 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
  • Kampanya müşteri bazındadır ve her müşteri en fazla 100 TL Teknosa bonus kazanabilir.
  • Kazanılan bonuslar sadece Teknosa mağazalarında ve teknosa.com’da 20 Ocak 2017 tarihine kadar kullanılabilecektir.
  • Kampanyaya Bonus, Flexi, Money Bonus, Paracard, Bonus business,sanal kartlar dahildir. Diğer banka bonusları, Miles&Smiles Kredi Kartları,American Expres dahil değildir.
  • Bonus Flexi ,Flexi, Bonus Genç card’lar kampanyaya katılım için harcamadan önce EVET TEKNOSA yazıp, bir boşluk bırakıp kartın son 6 hanesiyle beraber 3340’a sms göndermelidir. Bonus Flexi, Bonus Genç ve Flexi için kampanya katılım ücreti 3,99 TL dir. Kampanyada gönderilen kısa mesajlar Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Kampanyaya katılım SMS’leri KDV ve ÖİV dahil Avea aboneleri için 0,60 TL, Turkcell aboneleri için 0,65 TL, Vodafone aboneleri için 0,415 TL’dir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.
  • İade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2021 © Güncel Kampanya Haberleri