Kiğılı 14 Şubat 2017 Sevgililer Günü Yarışması

  • 02 Şubat 2017
  • 1.909 kez görüntülendi.

Kiğılı mağazalarında ve kigili.com web sitesi üzerinde 100 TL alışveriş yapıp ve Instagram üzerinde #budabenimki etiketini yazıp paylaşım yapanlar Kiğılı’dan hediye kazanma şansını yakalayabilir!

En klas Sevgililer Gününe özel gönderinizi Instagram’da #budabenimki etiketi ile paylaşın ve hediyeleri, beğenileri yakalayın.

 

Hediyeler

14 Çifte Sevgililer Günü Kombini ve Profesyonel Fotoğraf Çekimi 14 Kişiye 50 TL’Ilk Hediye Çeki 14 Çifte Sinema Bileti

Katılım Koşulları

1. Sevgililer Günü yarışması Kiğılı Giyim Tic. AŞ. tarafından 01-14 Şubat 2017 tarihleri arasında Instagram üzerinden düzenlenmektedir. Yarışmanın kazananları 17 Şubat 2017 tarihinde Kiğılı Giyim Instagram sayfasından (www.instagram.com/KigiliGiyim)açıklanacaktır.
2. Yarışma tarihleri arasında katılımcılar Kiğılı, Abdullah Kiğılı (mix) mağazaları ya da kigili.com’dan 100 TL ve üzeri alışveriş yapıp; sevgilisinin en doğal haliyle çekilmiş fotoğrafını Instagram.da 4budabenimki etiketi ile paylaşarak yarışmaya katılacaktır.
3. Yarışmaya katılan kullanıcılarla direkt mesaj yoluyla iletişime geçilerek yarışmaya katılım kodunu paylaşmaları istenecektir. Katılım kodunun paylaşılmaması veya kodun tam ve doğru olmadığının tespiti halinde, yarışmaya katılım tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle bir durumdaki katılımcılar herhangi bir hak Iddia edemezler. Kiğılı Giyim Tic. AŞ katılımcıların yarışmaya katılım uygunluğunu doğrulama ve yarışmaya katıldıkları profillerini teyit etme hakkını saklı tutar.
4. Bu mesajda katılımcılardan istenecek. ad-soyad ve iletişim bilgilerinin eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan Kiğılı Giyim Tic. A.Ş sorumlu değildir.
5. Yarışma sonunda ödüle hak kazanan fotoğraflar, Kiğılı Giyim Tic. atadığı jüri üyeleri tarafından belirlenecektir. Yarışma sonucunda 14 çifte profesyonel fotoğraf çekimi + kişiye özel sevgililer günü kombin1,14 kişiye 50 TL’lik hediye çeki ve 14 çifte sinema bileti verilecektir.
6. Bu yarışma Milli Piyango idaresi kapsamı dışında uygulanmaktadır.

7. Instagram profilleri gizli (protected) olan katılımcıların fotoğrafları görüntülenemeyeceğinden yarışmaya katılım için profil ayarlarını değiştirmeleri gerekmektedir.

8. Katılımcı yarışmaya katıldığında. Kiğılı Giyim Tic. A.Ş kullanıcıların ad. soyad bilgilerinin yarışma için kullanım hakkına sahip olur.

9. Kiğılı Giyim Tic. A.$ katılımcının e-posta adresine ürün pazarlama bilgileri gönderme ve yarışma kapsamında iletilen tüm mobil telefon numaralarına Kiğılı Giyim Tic. AŞ ile Ilgili bilgi vermek amacıyla iletişime geçme hakkını saklı tutar. Katılımcılar bu hususu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

10. Yarışmaya Kiğılı Giyim Tic. AŞ çalışanları katılamaz. katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyelerl verilmez. Kiğılı Giyim Tic. Aş’nin bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.

11. 18 yaşından küçükler yarışmaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülleri teslim edilmez.

12. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.

13. Yarışmada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, Kiğılı Giyim Tic. yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.

14. Kiğılı Giyim Tic. A.Ş yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb…) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

15. Yarışma sonucunda kazanan katılımcılar, isminin Kiğılı Instagram sayfası aracılığıyla açıklanmasını kabul etmiş olurlar.

16. Kiğılı Giyim Tic. A.Ş kazanan kişilerle iletişime geçtikten sonra katılımcıya ulaşamaması veya kazanan kişinin isim soy isim bilgilerinin profilinde yer alan bilgilerden farklı olması durumunda yarışma döhilinde belirtilen ödülü yedek kazanan listesinden seçeceği kişiye devretme hakkına sahiptir.

17. Yarışmaya katılanlar işbu Katılım Koşullarinı kabul etmiş sayılırlar. Kiğılı Giyim Tic. A.Ş Katılım Koşullarina uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.

18. Yarışma kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Kiğılı Giyim Tic. A.$nin her türlü kayıtları esas alınacaktır.

19. Yarışmaya katılan herkes, katılım koşullarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların yarışma şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran Kiğılı Giyim Tic. A.$ tarafından yapılacaktır. Kiğılı Giyim Tic. A.$ bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.

20. Koşullar ve Kurallar’ın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. ilhan şenel dedi ki:

    14 şubat sevgililer günü yarışmasına katılmak istiyorum

BİR YORUM YAZ