Bonus’tan Otomatik Fatura Ödeme Talimatınıza 50 TL Bonus!

Bonus‘unuzla 31 Ekim 2016 tarihine kadar otomatik fatura ödeme talimatı vererek 50 TL’ye varan bonus kazanma fırsatını kaçırmayın! 1 – 31 Ekim 2016 tarihleri arasında vereceğiniz her otomatik fatura ödeme talimatında 10 TL bonus kazanabilirsiniz. Kampanya son tarihi 31 Ekim 2016 saat 23:59 şeklindedir.

 

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bonus Otomatik Fatura Talimatı Kampanyasına katılmak için talimat vermeden önce FATURA yazıp 3340‘a SMS göndermeniz veya Garanti Bankası sistemine kayıtlı kredi kartından otomatik fatura talimatı vermelisiniz.

 

Kampanya Detayları:

 1. 1-31 Ekim 2016 2016 tarihleri arasında verilecek her yeni otomatik fatura talimatı için 10TL kazanılacaktır.
  Kampanya kapsamında bir müşterinin vereceği tüm otomatik fatura ödeme talimatlarından kazanabileceği bonus tutarı 50 TL ile sınırlıdır.
 2. Kampanya, yeni tanımlayacağınız faturalar için geçerlidir.
 3. Otomatik fatura talimatı kampanyası müşteri bazındadır.
 4. Kampanyaya Bonus, Money Bonus, Flexi, American Express Card ve Miles&Smiles kredi kartlarınızla verilecek otomatik fatura ödeme talimatları dahildir.
 5. Kampanya kapsamında kazanılan bonuslar, 8 Kasım 2016’te kullanılabilir ve açık statüdeki Bonus/Money Bonus/Flexi kartınıza yüklenecektir.
 6. 1’den fazla karttan otomatik fatura talimatı verilmesi durumunda en çok ve en son talimatın verildiği karta ödül yüklemesi yapılacaktır.
 7. Kampanya süresi içerisinde iptal edilip tekrar kredi kartına bağlanan faturalar kampanyaya dahil değildir.
 8. Kampanya süresi içerisinde, hesaptan verilen fatura talimatı iptal edilip kredi kartına bağlanan faturalar kampanyaya dahil değildir.
 9. Kampanya kapsamında yüklenen bonusların geri alınmaması için; 31.10.2017’ye kadar kampanya süresinde tanımlanan fatura talimatı adedi kadar faturanın kredi kartınıza tanımlı olması ve 31.10.2017’ye kadar en az 1 kere fatura tahsilatının karttan yapılmış olması gerekmektedir. Aksi takdirde yüklenen bonuslar 11.11.2017 tarihinde geri alınacaktır.
 10. Elektrik, su, doğalgaz, telefon, cep telefonu, internet, ADSL, Kablo TV, Dijital TV, vb. tüm faturalarınız için Garanti Bankası Şubeleri, Garanti Internet Şubesi, Paramatikler, 444 0 333 Alo Garanti kanallarıyla otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.
 11. Garanti Bankası kredi kartlarınız ile Turkcell, Avea, Vodafone, TT-net, GSM TL Yükleme, Tellcom-Superonline, Biri ADSL, KKTC Turkcell, Vodafone Net kurumları dışındaki kurumlardan gerçekleşecek elektrik, su, doğalgaz, telefon operatörü vb otomatik fatura ödeme talimatları için ücret yerine ödemenin gerçekleştiği tarihten itibaren fatura tutarı üzerinden aylık %1,87 faiz (KKDF ve BSMV hariç) uygulanacaktır.
 12. Garanti Bankası istediği zaman bu kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.

 

Kampanya hakkında detaylı bilgiye ulaşmak ve diğer kampanyaları incelemek için tıklayın.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2021 © Güncel Kampanya Haberleri