Aşım Telafisi Kampanyası

Son 2 faturanızın en az birinde yurt içi yönünde dakika, SMS veya internet aşımınız varsa, Vodafone Yanımda uygulamasındaki size özel teklifimizi kabul edin, aşım tutarınızı 50 TL’ye kadar iade edelim.

Kampanyadan faydalanabilmeniz için tek yapmanız gereken Vodafone Yanımda uygulaması içinde yer alan “Bana Ne Var” sekmesine girerek, Aşım Telafisi Kampanyası için size özel olarak sunulan tarife, kampanya ya da ek paket teklifini kabul etmek. Daha fazla bilgi almak için aşağıdaki Sık Sorulan Sorular kısmına göz atabilirsiniz.

Fatura Aşımının Telafisi Vodafone’da!

 • Kampanya kapsamında, müşteriler son 2 ayda yurt içi ses, SMS ve data kullanımı için yaptıkları toplam aşım tutarından fazla olan fatura için en çok 50 TL olacak şekilde iade alırlar.
 • Kampanyaya katılım şartları aşağıdaki gibidir. Müşteriler, şartların hepsinin sağlanması koşuluyla kampanyadan yararlanabilir.
 • Kampanyadan numara taşıma ile, yeni hat alarak, faturasız hattan faturalı hatta şebeke içi geçiş ile gelen veya Vodafone’da halihazırda aktif olan bireysel faturalı kullanıcılar yararlanabilir. Son ödeme dönemi geçmiş veya ödenmemiş faturası bulunan müşterilerimiz kampanyadan yararlanamaz.
 • Kampanyaya sadece Vodafone Yanımda kanalı üzerinden başvurulabilir.
 • Kampanyadan yararlanmak için en az 1 adet faturanın kesilmiş olması gerekir.
 • Kampanyadan son 2 fatura döneminde en az 1 kere aşım yapmış ve son 6 fatura döneminde Aşım Telafisi Kampanyası’ndan yararlanmamış müşteriler yararlanabilir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için Vodafone Yanımda uygulaması içinde yer alan “Bana Ne Var” sekmesindeki Aşım Telafisi Kampanyası için kişiye özel sunulan tarife, kampanya veya ek paket teklifinin kabul edilmiş olması gerekir.
 • Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin, Vodafone’un Kurumsal Güvenlik birimi tarafından belirlenen kara/gri listede, kredi kartı ya da cep aran kara listelerinde yer almaması gerekmektedir.
 • Aşım Telafisi Kampanyası kapsamında yapılacak aşım iadesi, sadece yurt içi dakika, SMS ve internet için yapılan kullanımları kapsar. Son 2 fatura döneminde dakika, SMS ve internet için toplamda yapılan aşımlardan yüksek olan fatura baz alınır. İlgili tutar 50 TL’ye eşit veya fazla ise 50 TL; 50TL’den az ise aşım tutarı kadar aşım iadesi bir sonraki faturaya yansıtılır.
 • Yurt içi kademeli aşım ve standart aşım ile yapılan yurt içi dakika, SMS ve internet aşımları ile yurt içi Avantajlı Aşım Paketi, Avantajlı Konuşma Aşımm Paketi, Avantajlı SMS Aşım Paketi, Avantajlı İnternet Aşım Paketi, Avantajlı Aşım İnternet Paketi, Avantajlı Aşım Konuşma Paketi, Avantajlı Aşım SMS Paketi, Dijitale Özel Avantajlı Aşım İnternet Paketi, Dijitale Özel Avantajlı Aşım Konuşma Paketi, Dijitale Özel Avantajlı Aşım SMS Paketi kapsamında yapılan kullanımlar Aşım Telafisi Kampanyası kapsamında iade edilebilir.
 • Aşım Telafisi Kampanyası kapsamında yapılacak aşım iadeleri için, müşterilerin yukarıda belirtilen kurallardaki aşım bilgileri kullanılır.
 • Aşım Telafisi Kampanyası kapsamına servis ücretleri, yurt dışı ve KKTC’de yapılan aşımlar, Kıbrıs ve özel servis numaraları yönüne yapılan dakika aşımları ve önceden alınan ek paketler dahil değildir.
 • “Ay” ifadesi ile, fatura dönemi kastedilmektedir.
 • Her kullanıcı kampanyadan 6 ay süresince yalnızca 1 defa yararlanabilir.
 • Vodafone Yanımda uygulamasının “Bana Ne Var” sekmesinde kişiye özel teklifler sunulur. Bu teklifler kapsamında; tarife değişikliği, kampanya değişikliği, tarife ve kampanya değişikliği, ek paket alımı önerilebilir.
 • Vodafone, kampanya ve tarife özelliklerinde ve ücretlendirmesinde, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Kampanyaya dahil olan müşterilerimiz hatlarını iptal ettirdiklerinde, devrettiklerinde, dondurduklarında, ön ödemeli hatta geçiş yaptıklarında ya da numaralarını başka operatörlere taşıdıklarında kampanyadan yararlanma haklarını kaybedeceklerdir.
 • Kampanya dahilinde, kullanıcıların sunulan hakları 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmez. İlgili haklar, FCT (sabit terminal) ya da şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı değerlendirilemez.
 • Kampanyaya dair bilgi amacıyla gönderilen SMS’ler anlık ve günceldir. Sistem yoğunluğu nedeniyle SMS gönderimlerinde gecikmeler yaşanabilir.
 • Belirtilen ücretlere KDV ve ÖİV dahildir.
 • Aşım Telafisi Kampanyası her müşteri için özel olup “Bana Ne Var” sekmesinde sunulan tarife kampanyaları ve ek paket teklifleri ile beraber kullanılabilir. Fakat kullanıcının belirtilen kapsamda bir aşımı yoksa, Aşım Telafisi Kampanyası müşteriye önerilmez ve “Bana Ne Var” sekmesinde sunulan mevcut tarife kampanyaları ile diğer cihaz ve tarife kampanyaları ile birlikte kullanılamaz.
 • 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamındaki gizlilik politikamıza https://vftr.co/gp adresinden ulaşabilirsiniz.

 

1.Kampanya kurgusu nedir?

Aşım Telafisi Kampanyası’ndan numara taşıma ile, yeni hat alarak, faturasız hattan faturalı hatta şebeke içi geçiş ile gelen veya Vodafone’da halihazırda aktif olan bireysel faturalı müşteriler yararlanabilir. Kampanyaya katılan müşteriler, “Bana Ne Var” sekmesinde kendilerine özel sunulan teklifi kabul ettiklerinde, son 2 ayda yaptıkları yurt içi aşımlardan yüksek olanının 50TL’ye kadar iadesini alırlar. Belirtilen fiyata KDV ve ÖİV dahildir.

2. Kampanyaya hangi kanallardan giriş yapılabilir?

Kampanyaya Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden katılmak gereklidir.

3. Kampanyaya geçişte bir kısıt ya da engel var mıdır? (Yaş kısıtlaması, kara liste, mernis vb.)

 • Kampanyaya yalnızca Bireysel Faturalı aktif Vodafone müşterileri katılabilir.
 • Kampanyadan numara taşıma ile, yeni hat alarak, faturasız hattan faturalı hatta şebeke içi geçiş ile gelen veya Vodafone’da halihazırda aktif olan bireysel faturalı müşteriler yararlanabilir. Son ödeme dönemi geçmiş ve ödenmemiş faturası bulunan müşterilerimiz kampanyadan yararlanamaz.
 • Kampanyaya sadece Vodafone Yanımda kanalı üzerinden başvurulabilir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için en az 1 adet faturanın kesilmiş olması gereklidir.
 • Kampanyadan son 2 fatura döneminde en az 1 kere limit aşımı yapmış ve son 6 fatura döneminde Aşım Telafisi Kampanyası’ndan yararlanmamışkullanıcılar yararlanabilir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için Vodafone Yanımda uygulaması içinde yer alan “Bana Ne Var” sekmesindeki Aşım Telafisi Kampanyası için kişiye özel sunulan tarife, kampanya veya ek paket teklifinin kabul edilmiş olması gerekir.
 • Kampanyadan yararlanmak isteyen abonelerin Vodafone’un Kurumsal Güvenlik birimi tarafından belirlenen kara / gri listede, kredi kartı kara listede, cep aran kara listede yer almaması gerekmektedir.

4. Kampanyaya katılım nasıl sağlanır?

Kullanıcıların kampanyaya katılabilmesi için 3’üncü maddedeki şartları yerine getirmeleri ve Vodafone Yanımda uygulamasında yer alan “Bana Ne Var” sekmesinde kendilerine özel olarak sunulan teklifi kabul etmeleri gerekmektedir.

5.“Bana Ne Var” sekmesinde sunulan teklifin içeriği nedir?

Aşım Telafisi Kampanyası kapsamında, “Bana Ne Var” sekmesinde müşterilerimize aşağıdaki şartlara uygun teklifler sunulur:

 1. Veri işleme izni olan müşterilere, kullanımlarına uygun olarak belirlenen tarife/kampanya/ek paket teklifleri sunulur.
 2. Veri işleme izni olmayan müşterilere, 3GB Fırsat Paketi sunulur.

6. Kampanya kapsamında aşım iadesi nasıl yapılır?

Kampanya kapsamında, geçmiş son 2 fatura döneminde yurt içi yönünde yapılan dakika, SMS ve veri aşımları en çok 50 TL olacak şekilde iade edilir. İade, kampanyanın kabul edildiği fatura döneminin sonunda kesilecek faturaya yansıtılır.

Örneğin; son 2 fatura döneminde yapılan aşımlar 30 TL ve 70 TL tutarlarında ise, tutarı fazla olan 70 TL’lik fatura baz alınır. En fazla 50 TL iade edileceğinden, kullanıcıya  50 TL’lik bir tutar iade edilir.

7.Aşım iadesi kapsamına neler girer?

Yurt içi kademeli aşım ve standart aşım ile yapılan yurt içi dakika, SMS ve internet aşımları ile yurt içi Avantajlı Aşım Paketi, Avantajlı Konuşma Aşımm Paketi, Avantajlı SMS Aşım Paketi, Avantajlı İnternet Aşım Paketi, Avantajlı Aşım İnternet Paketi, Avantajlı Aşım Konuşma Paketi, Avantajlı Aşım SMS Paketi, Dijitale Özel Avantajlı Aşım İnternet Paketi, Dijitale Özel Avantajlı Aşım Konuşma Paketi, Dijitale Özel Avantajlı Aşım SMS Paketi kapsamında yapılan kullanımlar Aşım Telafisi Kampanyası kapsamında iade edilebilir.

Aşım Telafisi Kampanyası kapsamına servis ücretleri, yurt dışı ve KKTC’de yapılan aşımlar, Kıbrıs ve özel servis numaraları yönüne yapılan dakika aşımları ve önceden alınan ek paketler dahil değildir.

8. Bu kampanya farklı bir kampanya ile bir arada kullanılabilir mi?

Aşım Telafisi Kampanyası her müşteri için özel olup “Bana Ne Var” sekmesinde sunulan tarife kampanyaları ve ek paket teklifleri ile birlikte kullanılabilir. Fakat kullanıcının belirtilen kapsamda bir aşımı yoksa, “Bana Ne Var” sekmesinde sunulan mevcut tarife kampanyaları ile diğer cihaz ve tarife kampanyaları ile birlikte kullanılamaz.

9.“Bana Ne Var” kapsamında sunulan kampanya değişikliklerinde müşteriye herhangi bir ceza tutarı yansıtılır mı?

Hayır.

10. Kampanyadan yararlanabilecek müşteri sayısında bir kısıtlama var mıdır?

Hayır.

11.Aynı kullanıcı birden fazla hat ile kampanyadan yararlanabilir mi?

Evet, yararlanabilir.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2022 © Güncel Kampanya Haberleri