5’i 1 Yerde Turbo Ekstra 4 GB Kampanyası

Turkcell’den ihtiyaçlarınıza yönelik 5’i 1 Yerde Ekstra 4 GB Kampanyası fırsatı! Her yöne 1000 dakika konuşma, 1000 SMS, 4 GB internet, limitsiz ev interneti ve Turkcell TV+ kullanma fırsatını kaçırmayın.

 

Paketten nasıl yararlanabilirim?

Turkcell 5’i 1 Yerde Turbo Ekstra 4 GB Kampanyasından Turkcell İletişim Merkezlerinden, Turkcell Superonline yetkili satış kanallarından ve 532 532 00 00 Müşteri Hizmetlerinden ve  www.turkcell.com.tr / www.superonline.net üzerinden yararlanabilirsiniz.

 

Paket için ne kadar tutar ödeyeceğim?

5’i 1 Yerde Turbo Ekstra 4 GB Kampanyası için aylık 99 TL tutarını ödemeniz gerekmektedir.

 

Paketi nasıl iptal ederim?

Turkcell Müşteri Hizmetlerini arayarak kampanyanızı iptal edebilir başka bir tarife ya da pakete geçme talebinde bulunabilirsiniz. Paketinizi iptal ettirdiğinizde o ay içinde kullanmadığınız dakika, mesaj ve internet kullanımınız fatura kesiminizde silinir ve iptal talebiniz (veya tarife/paket değişiklik talebiniz) fatura kesiminizden itibaren geçerli olur.
Kampanyalardan birinin iptali durumunda diğeri de otomatik olarak iptal olur.
Ev internet ve Turkcell TV+ abonelik iptali için Sabit internet aboneliğini başlatmaya yetkili Superonline bayisine yazılı olarak veya Superonline’a faks yoluyla bildirmelisiniz. Sabit internet hizmeti abonelik iptali sadece Superonline bayisi tarafından gerçekleştirilmektedir.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2021 © Güncel Kampanya Haberleri