5’i 1 Yerde Platinum Mega 10 GB Kampanyası

  • 20 Ocak 2017
  • 949 kez görüntülendi.

Turkcell Platinium Mega 10 GB Kampanyası ile hem evde hem cepte doygunluğu hissedin! Turkcell’lilerle sınırsız konuşma, her yöne 2000 dakika, 1000 SMS, limitsiz ev interneti ve Turkcell TV+ özellikleri ile paketin keyfini sürün.

 

Kampanyadan nasıl yararlanabilirim?

Turkcell 5’i Bir Yerde Platinium Mega 10 GB Kampanyasından Turkcell İletişim Merkezlerinden, Turkcell Superonline yetkili satış kanallarından ve 532 532 00 00 Müşteri Hizmetlerinden ve  www.turkcell.com.tr / www.superonline.net üzerinden yararlanabilirsiniz.

 

Paket için ne kadar tutar ödeyeceğim?

5’i 1 Turkcell Platinium Mega 10 GB Kampanyası için aylık 129 TL tutarını ödemeniz gerekmektedir.

 

Paketi nasıl iptal ederim?

Turkcell Müşteri Hizmetlerini arayarak kampanyanızı iptal edebilir başka bir tarife ya da pakete geçme talebinde bulunabilirsiniz. Paketinizi iptal ettirdiğinizde o ay içinde kullanmadığınız dakika, mesaj ve internet kullanımınız fatura kesiminizde silinir ve iptal talebiniz (veya tarife/paket değişiklik talebiniz) fatura kesiminizden itibaren geçerli olur.
Kampanyalardan birinin iptali durumunda diğeri de otomatik olarak iptal olur.
Ev internet ve Turkcell TV+ abonelik iptali için Sabit internet aboneliğini başlatmaya yetkili Superonline bayisine yazılı olarak veya Superonline’a faks yoluyla bildirmelisiniz. Sabit internet hizmeti abonelik iptali sadece Superonline bayisi tarafından gerçekleştirilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ